Jarní pohledová výzva aneb pojďme dělat radost
22. března 2021 Naše články

Jarní pohledová výzva aneb pojďme dělat radost

Diecézní charita Litoměřice spouští novou akci: Jarní pohledovou výzvu aneb pojďme dělat radost. Výzva je určena pro všechny, kteří chtějí udělat radost a zpříjemnit současnou situaci obyvatelům domovů pro seniory. Mnozí z nich, s ohledem na aktuální nařízení, nemají možnost vidět své blízké, někteří je ani nemají. Pojďme jim udělat radost. Vykouzlit úsměv na tvářích. Rozptýlit je. Vyjádřit Vaši podporu můžete i pracovníkům těchto zařízení: zdravotním sestrám, pečovatelkám, sociálním pracovníkům.

Jak můžete udělat radost?
  • Zašlete jim pohled, pozdrav, dopis. Děti mohou nakreslit obrázek. Ukažme jim, že ačkoli je doba nepříznivá a setkávání nenahrává, na dříve narozené jsme nezapomněli.
A jak by měl Váš pozdrav vypadat?
  • Formu necháme na Vás. Vždy však dbejte na to, aby Váš vzkaz byl čitelný. Z důvodu ochrany osobních údajů není možné sdělit, komu bude Váš pozdrav předán, proto doporučujeme neutrální oslovení.
Náš tip?
  • Ideální příležitost je například velikonoční přání. Popřejme krásné svátky jara a udělejme tak radost nejen seniorům, ale i sami sobě.
Kam můžete Vaše pozdravy zasílat?
  • zasílat je můžete poštou nebo přinést osobně na adresu: Diecézní charita Litoměřice, Kosmonautů 2022, Litoměřice, 41201.
    Zde poté dojde k distribuci na pobytová zařízení věnující se péči o seniory v litoměřické diecézi.
Eva Hadašová

Eva Hadašová

PR a marketing
Tel.: 416 731 452 E-mail: 0onhYZ87%hIkQOQdafkmYZhaa8kmb