Diecézní charita Litoměřice

Pracovník/-ce v sociálních službách - Liberec

Liberec Plný úvazek ihned nebo dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Zdeňka Černá Mgr. Zdeňka Černá

Vedoucí služby
Tel.: 603 505 963 E-mail: zdenka.cerna@ltm.charita.cz

Náplň práce:

  • péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
  • podpora soběstačnosti klientů
  • poskytování pomoci při hygieně, oblékání
  • nácvik jednoduchých denních činností
  • nácvik manipulace s pomůckami apod.
  • jednoduché vedení dokumentace
  • provádění práce dle pokynů nadřízeného, rozpisu péče a metodických postupů

Požadujeme:

  • absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel
  • praxe v sociálních službách vítána
  • lidskost, empatie, zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost samostatného rozhodování a plánovaní času (sebeřízení)
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • profesní vystupování
  • komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • vlastní automobil (proplacení cestovních nákladů dle platných předpisů)
  • zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace s dlouholetou tradicí
  • smysluplnou práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • mzdové ohodnocení dle tabulek MPSV a praxe v oboru
  • kvartální prémie
  • stravovací paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • nástup možný ihned, popř. dohodou
  • služební automobil, mobilní telefon