Diecézní charita Litoměřice

Sociální pracovník/-ce – vedoucí služby Chomutov

Chomutov Plný úvazek Možnost ihned nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jitka Nezbedová Mgr. Jitka Nezbedová

personální manažerka
Tel.: 416 531 376 E-mail: jitka.nezbedova@ltm.charita.cz

Náplň práce:

  • vedení sociální služby na středisku Chomutov
  • rozšiřování působnosti stávající služby v regionu
  • vedení malého týmu
  • jednání s městy a obcemi o příspěvcích na dotování služby
  • sledování a odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
  • jednání se zájemci o poskytování sociální služby, sepisování a ukončování smluv
  • řešení sociálně-právních problémů klientů a jejich rodinných příslušníků
  • provádění sociálních šetření, poskytování poradenství
  • jednání se správními orgány a úřady
  • doprovázení klientů na úřady

Požadavky:

  • VOŠ, VŠ vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách – sociální pracovník
  • praxi 3 roky praxe v poskytování sociálních služeb
  • znalost legislativy – zákon o sociálních službách a související předpisy
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • analytické myšlení, pečlivost při vedení dokumentace
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • možnost seberealizace při rozšiřování působnosti služby v regionu
  • mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Nástup je možný ihned, popř. dohodou.

V případě, že Vás pozice zaujala, prosím o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu:

na e-mail: jitka.nezbedova@ltm.charita.cz nebo
na adresu: Diecézní charita Litoměřice, Mgr. Jitka Nezbedová, Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice