Diecézní charita Litoměřice

Ředitel/-ka Charity Teplice

Teplice Plný úvazek ihned, popř. dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jitka Nezbedová Mgr. Jitka Nezbedová

personální manažerka
Tel.: 416 531 376 E-mail: jitka.nezbedova@ltm.charita.cz

Náplň práce:

  • řízení organizace po stránce provozní, personální, koncepční, ekonomické a sociální
  • jednání s orgány státní správy a samosprávy
  • přímá spolupráce při zajištění financování, při tvorbě žádostí o dotace a vyúčtování služeb
  • zodpovědnost za vedení služeb a jejich rozvoj
  • spolupráce s vedením Diecézní charity Litoměřice, Římskokatolickou farností, dárci, dobrovolníky a partnery

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání výhodou
  • 5 let praxe ve vedoucí pozici
  • zkušenosti se získáváním dotací a grantů
  • znalost a orientace v neziskovém sektoru a v sociální oblasti výhodou
  • znalost církevního prostředí výhodou
  • bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost
  • komunikační a manažerské dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní znalost německého jazyka výhodou
  • doporučení duchovního správce

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • příležitost k seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • možnost zapojení se do činností charity na diecézní i celostátní úrovni
  • mzdové ohodnocení dohodou, dle praxe a zkušeností

Uchazeče žádáme o zpracování Koncepce rozvoje a řízení Charity Teplice v horizontu 3 let.

 Koncepci, prosím, zasílejte současně s ostatními dokumenty, kterými jsou: motivační dopis, profesní životopis a doporučení duchovního správce, nejpozději do 30.9.2022 na adresu:

Mgr. Jitka Nezbedová
Kosmonautů 2022
412 01 Litoměřice

obálku označte nápisem „Výběrové řízení Charita Teplice“

nebo e-mailem na: jitka.nezbedova@ltm.charita.cz