Diecézní charita Litoměřice

Pracovník/-ce v sociálních službách - Chomutov

Chomutov Plný úvazek ihned, popř. dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Pavla Smilov DiS. Bc. Pavla Smilov DiS.

Vedoucí služby
Tel.: 733 593 643 E-mail: pavla.smilov@ltm.charita.cz

Náplň práce:

  • péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
  • podpora soběstačnosti klientů, poskytování pomoci při hygieně, oblékání
  • nácvik jednoduchých denních činností, nácvik manipulace s pomůckami apod.
  • jednoduché vedení dokumentace
  • provádění práce dle pokynů nadřízeného, rozpisu péče a metodických postupů

Požadujeme:

  • praxi v sociální službě nebo alespoň základní povědomí o tom, v čem tato služba spočívá
  • výhodou je absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo střední odborné vzděláním v oboru ošetřovatel
  • lidskost, zodpovědnost a spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • základní znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • smysluplnou práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • možnost osobního růstu