Zdravotní sestřičky léčí nejen tělo.

Zdravotní sestřičky léčí nejen tělo.

O tom, že charitní zdravotní sestřičky liberecké domácí péče léčí nejen tělo, ale i duši, se dnes mohli přesvědčit všichni přítomní v Penzionu pro seniory Atrium. Pro zdejší obyvatele připravila hřejivé a vlídné odpoledne naše pracovnice Iveta Dvořáková. 

Paní Iveta si pro seniory připravila klavírní koncert, na kterém zazněly lidové písně a koledy. O tom, že v týmu Charitní ošetřovatelské služby v Liberci panuje skvělá nálada a spolupráce, svědčí i to, že kolegyni přijely svým zpěvem podpořit i její spolupracovnice.Na závěr si se zdravotnicemi zazpívali i obyvatelé penzionu.

Nutno podotknout, že paní Dvořáková do svých 53 let na klavír, ani jiný hudební nástroj, nehrála. Cestu k němu si našla před osmi měsíci, kdy bojovala s velkou bolestí a prázdnotou po ztrátě milovaného manžela. Pořídila si elektrický klavír, zaplatila hodiny výuky a pustila se do toho s vervou sobě vlastní.

Posluchače svým výkonem nadchla. Pro každého si připravila milou pozornost v podobě vlastnoručně upečených a nazdobených perníčků ve tvaru houslového klíče. 

 

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2020
Dárcovské konto
 

Charitní šatník je do odvolání UZAVŘEN.

Naše pracovníky je od 23. 3. 2020 možné kontaktovat POUZE na mobilním telefonu.

 

Děkujeme za pochopení.

 
 

Nepřijímáme věci do šatníku!

Velmi si vážíme toho, že se snažíte pomoci. V současné době je však náš charitní šatník uzavřený a naše skladovací prostory jsou již nyní plné.

Prosíme, abyste nám věci nevozili.

Děkujeme za pochopení.