Firemní dobrovolnictví vzkvétá

Firemní dobrovolnictví vzkvétá

Zaměstnanci společnosti ČEZ, a.s. a České pojišťovny a.s. se zúčastnili firemního dobrovolnictví.

Dobrovolníci se rozhodli zpříjemnit prostředí, ve kterém tráví čas naši starší spoluobčané. Někteří stěhovali nábytek, pleli záhony v Domově U Trati. Jiní malovali a uklízeli pokoje v Charitním domově sv. Zdislavy.

„Veškeré námi požadované práce byly, za ne zrovna přijatelného počasí, kvalitně provedeny, což vedle nás ocenili i obyvatelé Domova, kteří náš areál maximálně využívají“, uvedl vedoucí Domova U Trati Mgr. Karel Reissmüller.

"Během dne se podařilo vymalovat 3 pokoje, které se žlutě rozzářily. Pro naše seniory, kteří potřebují pro svůj pobyt milé a přívětivé prostředí, to bude jistě velkým přínosem",chválila si profesionalitu a spolupráci s dobrovolníky vedoucí Charitního domova Mgr. Jaroslava Biolková.

Za naši Diecézní charitu v Litoměřicích též děkujeme všem zúčastněným. Vaší pomoci si velmi vážíme. 

Pokud i Vy přemýšlíte o firemním dobrovolnictví a chtěli byste zjistit více informací, neváhejte a obraťte se na koordinátorku pro dobrovolníky Veroniku Vedejovou - veronika.vedejova@ltm.charita.cz

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Dárcovské konto
 

Nebytový prostor k pronájmu

Od 1. 4. 2019 je možné pronajmout nebytový prostor na Mírovém náměstí v Litoměřicích - č.p. 15 - přízemí.

Prostor k pronájmu je tvořen vstupní chodbičkou, WC s umyvadlem a nebytovou místností cca 20m2. Všude je zavedena elektřina. Topení je pomocí el. přímotopů.  Nebytový prostor má vlastní odpočtový měřič el. energie.

Pro více informací se obraťte na kontaktní osobu - Vlastimil Hnát - tel. 603 175 812.