Domov sv. Máří Magdalény přivítal malé i velké

Domov sv. Máří Magdalény přivítal malé i velké

Sváteční úterý strávili v Domově sv. Máří Magdalény v Jiřetíně pod Jedlovou velkolepě.

Den otevřených dveří byl příležitostí k zábavě malých i velkých návštěvníků a to nejen v domově, ale také na náměstí obce.

Odpolednem provázel pan Petr Pavel Šimáček, ředitel společnosti Gejzír s.r.o., k poslechu a tanci hrál pan Roman Houda. Celou akci zaštítili hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který na akci dorazil společně s manželkou a vnučkou a starosta obce Jiřetín pod Jedlovou Bohuslav Kaprálik, jenž rovněž neodmítl pozvání.

Pro děti byly připraveny zajímavé soutěže, mohly se obléci do hasičské výstroje hasičů z Dolního Podluží, nechat si nasimulovat zranění od přítomných záchranářů ze společnosti Medic Děčín, zhlédly výcvik psů a nejen policejních a u všeho jim asistovali vojáci z armády pod vedením plukovníka Rostislava Domoráka. V domově si pak hosté mohli prohlédnout výstavu prací žáků Základní školy Chřibská, jejíž ředitel na akci dorazil také.

Vedoucí domova paní Marcela Dvořáčková převzala dar pro maminky a děti od společnosti Avon v podobě kosmetiky a jako poděkování na závěr zatancovaly dívky z domova romské tance.

Za den plný zážitků děkují maminky i děti všem, kteří akci podpořili.

Domov sv. Máří Magdalény pomáhá matkám s dětmi v tíživé životní situaci. Jeho cílem je, pokud je to alespoň trochu možné, aby děti zůstaly s matkou. V mnoha případech se tomu daří a domov tak předchází ústavní výchově dětí. Za jakoukoliv podporu jsou maminky i děti vděční.

Tříkrálová sbírka 2019
Dárcovské konto
 

Nebytový prostor k pronájmu

Od 1. 4. 2019 je možné pronajmout nebytový prostor na Mírovém náměstí v Litoměřicích - č.p. 15 - přízemí.

Prostor k pronájmu je tvořen vstupní chodbičkou, WC s umyvadlem a nebytovou místností cca 20m2. Všude je zavedena elektřina. Topení je pomocí el. přímotopů.  Nebytový prostor má vlastní odpočtový měřič el. energie.

Pro více informací se obraťte na kontaktní osobu - Vlastimil Hnát - tel. 603 175 812.