Diecézní charita opět v Pirně

Diecézní charita opět v Pirně

V sobotu 26. 5. 2018 se na náměstí v německé Pirně uskutečnil 16. ročník Mark der Kulturen. Jedná se o projekt, kde se prezentuje široké spektrum kultur, spolků a neziskových organizací. Pojedenácté se zúčastnila i Diecézní charita Litoměřice, která představila své služby a aktivity.

Součástí byl bohatý doprovodný program. Přispěli k němu i hudebníci a tanečnice z Oblastní charity Šluknov. Skupina Trio Gitano zahrála a zazpívala několik romských písní a do varu pak diváky dostalo taneční vystoupení děvčat ze souboru Loli Ruža.

Na celé akci se podílela i Farní charita Litoměřice, která pro návštěvníky připravila chutné pohoštění v podobě českého koláče. Na památku si pak mohli přítomní odnést upomínkové předměty Charity či výrobky z dílny ženské věznice ve Velkých Přílepech. Veškeré produkty byly k dispozici zdarma.

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Dárcovské konto
 

Nebytový prostor k pronájmu

Od 1. 4. 2019 je možné pronajmout nebytový prostor na Mírovém náměstí v Litoměřicích - č.p. 15 - přízemí.

Prostor k pronájmu je tvořen vstupní chodbičkou, WC s umyvadlem a nebytovou místností cca 20m2. Všude je zavedena elektřina. Topení je pomocí el. přímotopů.  Nebytový prostor má vlastní odpočtový měřič el. energie.

Pro více informací se obraťte na kontaktní osobu - Vlastimil Hnát - tel. 603 175 812.