Auto od Kompaktu poslouží v Mladé Boleslavi

Auto od Kompaktu poslouží v Mladé Boleslavi

Vedoucí charitní pečovatelské služby působící v Mladé Boleslavi převzala v rámci projektu „Sociální automobil“, který realizuje KOMPAKT spol. s r.o., klíče od vozu, jenž jim usnadní péči o lidi v domácím prostředí.

Ve čtvrtek 30.11.2017 převzala ředitelka Diecézní charity Litoměřice, která pečovatelskou službu v Boleslavi provozuje, klíče od nového vozu Dacia Dokker, který bude sloužit místním pečovatelkám. Pracovnice Charitní pečovatelské služby Mnichovo Hradiště pomáhají lidem v domácnostech nejen ze zmiňovaného města, zajíždí také do Boleslavi, Bakova a všech spádových obcí těchto tří měst, automobil je tedy více než nutný. „Aut máme stále nedostatek, v Boleslavi je dokonce jen jedno auto, o které se musí pečovatelky střídat, což je velmi náročné jak časově, tak díky přejezdům finančně. Tento vůz je navíc ideální pro rozvoz obědů,“ vyjadřuje svou vděčnost a dík Vladimíra Havránková, vedoucí služby.

Slavnostního předání automobilu se zúčastnili zástupci sponzorujících firem, Diecézní charity Litoměřice - zřizovatele zmiňované služby, Kompaktu a samozřejmě také vedoucí Charitní pečovatelské služby se svými kolegy, kteří budou auto využívat.

Charitní pečovatelská služba Mnichovo Hradiště pomůže ročně téměř dvěma stovkám lidí v domácím prostředí, její potřebnost je tedy nezpochybnitelná.

Charitní pečovatelská služba Mnichovo Hradiště je podporována Středočeským krajem, městy Mnichovo Hradiště, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav, Luštěnice a Kosmonosy.

Středočeský kraj

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Dárcovské konto
 

Nebytový prostor k pronájmu

Od 1. 4. 2019 je možné pronajmout nebytový prostor na Mírovém náměstí v Litoměřicích - č.p. 15 - přízemí.

Prostor k pronájmu je tvořen vstupní chodbičkou, WC s umyvadlem a nebytovou místností cca 20m2. Všude je zavedena elektřina. Topení je pomocí el. přímotopů.  Nebytový prostor má vlastní odpočtový měřič el. energie.

Pro více informací se obraťte na kontaktní osobu - Vlastimil Hnát - tel. 603 175 812.