Adventní koncert Diecézní charity Litoměřice se vydařil.

Adventní koncert Diecézní charity Litoměřice se vydařil.

V předvečer druhé adventní neděle se v litoměřickém kostele Všech svatých odehrál Adventní koncert Diecézní charity Litoměřice. Pro návštěvníky byl připravený bohatý program v podání dětského sboru Ústecké bambini, žáků ZUŠ Litoměřice pod vedením Jany Knotte a v neposlední řadě úspěšný místní sbor Puellae Cantantes. O tuto akci byl velký zájem. Diváci obsadili nejen všechny lavice, ale museli přihlížet i vestoje.

"Jednalo se o první ročník našeho adventního koncertu. Máme velkou radost z toho, že přišlo tolik lidí, kteří si s námi přišli užít předvánoční čas, nasát atmosféru a podpořit dobrou věc," řekla PR Diecézní charity Litoměřice Eva Hadašová. 

Výtěžek z koncertu poputuje do Jiřetína pod Jedlovou, kde Diecézní charita Litoměřice provozuje Domov sv. Máří Magdalény - azylový dům pro matky s dětmi. "Celkem se vybralo úctyhodných 9 350Kč. Všem, co přispěli svým darem velmi děkujeme", dodala Eva Hadašová.

Slova díků vyjádřila i ředitelka Diecézní charity Růžena Kavková: "Rádi bychom poděkovali všem účinkujícím, kteří vystoupili bez nároku na honorář. Vážíme si toho." 

Zda se z této akce stane tradice, zástupkyně Charity zatím nedokázaly prozradit. Podle pozitivních ohlasů návštěvníků lze však soudit, že by to bylo patřičné. 

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Dárcovské konto
 

Nebytový prostor k pronájmu

Od 1. 4. 2019 je možné pronajmout nebytový prostor na Mírovém náměstí v Litoměřicích - č.p. 15 - přízemí.

Prostor k pronájmu je tvořen vstupní chodbičkou, WC s umyvadlem a nebytovou místností cca 20m2. Všude je zavedena elektřina. Topení je pomocí el. přímotopů.  Nebytový prostor má vlastní odpočtový měřič el. energie.

Pro více informací se obraťte na kontaktní osobu - Vlastimil Hnát - tel. 603 175 812.