Tříkrálové soutěže 2015

Tříkrálové soutěže 2015

Umíte hezky kreslit, modelovat nebo raději zpíváte? Přihlaste se do naší soutěže!

Již pět let se děti z litoměřické diecéze účastní v rámci Tříkrálové sbírky soutěže o nejhezčí tříkrálovou korunu, ani v roce 2015 tomu nebude jinak. Každým rokem se počet účastníků zvyšuje, v roce 2014 se soutěže zúčastnilo rekordních 50 korun a na Diecézní charitě v Litoměřicích se sešly z pěti různých škol. Originalita korunám skutečně nescházela. Koruny však nejsou určeny pouze k soutěži, děti je mohou využít ke koledování a po té poslat do soutěže, stejně jak tomu udělali v posledním ročníku soutěže žáci z Libochovic.

Do soutěže se v rámci litoměřické diecéze může přihlásit prakticky kdokoliv. Stačí pouze donést podepsanou soutěžní korunu  s kontaktem na Diecézní charitu v Litoměřicích v ulici Kosmonautů 2022 nejpozději  do 20.1.2015.

Novinkou roku 2015 je výzva vyhlášená Diecézní charitou Litoměřice, a to je soutěž o nejhezčí tříkrálovou koledu. Texty s notami, případně osobní prezentace s nahrávkou, obojí po domluvě na e-mailu pr@dchltm.cz nebo na telefonním čísle: 731 53 41 00 mohou zájemci odevzdat  do 20.1.2015. Pokud někdo neumí noty nebo nemá možnost nahrávky, stačí zavolat na uvedené číslo a my si ho nahrajeme. Pro výherce obou soutěží jsou připraveny diplomy, medaile a další věcné ceny.

STAŇ SE TŘÍKRÁLOVÝM KOLEDNÍKEM: http://dchltm.cz/trikralova-sbirka/trikralova-sbirka-2015/stan-se-trikralovym-kolednikem/